O nas

Serwis Zamówienia Publiczne dedykowany jest specjalistom realizującym procedury zamówień publicznych w instytucjach zamawiających, wykonawcom zamówień publicznych, jak również wszystkim osobom zainteresowanym problematyką zamówień publicznych. Serwis jest dopełnieniem oferty Wolters Kluwer SA kierowanej do wskazanego kręgu odbiorców, czyli programów LEX Zamówienia Publiczne i LEX Navigator Zamówienia Publiczne.

W Serwisie Zamówienia Publiczne zamieszczamy informację prawną z dziedziny zamówień publicznych, koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwa publiczno-prywatnego. Znajdą tu Państwo branżowe aktualności dotyczące projektowanych i wchodzących w życie zmian w prawie, poglądy doktryny, omówienia istotnych orzeczeń, a także interpretacje Urzędu Zamówień Publicznych. Serwis Zamówienia Publiczne daje również dostęp do najważniejszych aktów prawnych z dziedziny zamówień publicznych oraz wzorów wykorzystywanych w procesie udzielania zamówienia publicznego.

Na łamach Serwisu publikujemy, koncentrujące się na praktycznych aspektach, komentarze specjalistów, które nierzadko poruszają kontrowersyjne i zawiłe zagadnienia. Ważnym elementem Serwisu są także pytania wraz z odpowiedziami ekspertów, pochodzące z programu LEX Zamówienia Publiczne. Wyodrębnioną kategorię stanowią informacje z dziedziny partnerstwa publiczno-prywatnego, które w polskich realiach zaczyna odgrywać istotną rolę, przez co zwiększa się zapotrzebowanie na dostęp do wiedzy o prowadzeniu przedsięwzięć z wykorzystaniem formuły PPP.

W Serwisie znajdą Państwo również informacje o szkoleniach i konferencjach z zakresu zamówień publicznych, koncesji i partnerstwa publiczno-prywatnego, które pomogą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne w tych dziedzinach. Prezentujemy także bogatą ofertę publikacji Wolters Kluwer Polska poświęconych powyższej problematyce.

Zachęcam do częstego odwiedzania Serwisu Zamówienia Publiczne,

Wydawca strony