Strona główna » Wiedza » Wydarzenia » UOKiK zaprasza na kurs online na temat zmów przetargowych

UOKiK zaprasza na kurs online na temat zmów przetargowych

18.01.18

Czy spotkałeś się ze zmową przetargową?  Chcesz wiedzieć, jak ją wykrywać i zwalczać? Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotował bezpłatne szkolenie e-learningowe na temat prawa konkurencji w przetargach publicznych.

articleImage: UOKiK zaprasza na kurs online na temat zmów przetargowych Własne

Szkolenie składa się z pięciu lekcji, tzw. modułów i testów umożliwiających sprawdzanie wiedzy. Przybliża praktyczne zagadnienia i przykłady związane z antykonkurencyjnymi porozumieniami. Uczestnicy dowiedzą się, jak identyfikować niedozwolone porozumienia w postępowaniu przetargowym, jak bronić się przed zmową przetargową, jakie są mechanizmy zawierania zmów, jakie kroki powinien podjąć zamawiający w razie podejrzenia zmowy przetargowej i jakie są ich konsekwencje.

Do udziału w szkoleniach UOKiK zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem zmów przetargowych, a w szczególności przedstawicieli administracji publicznej, którzy na co dzień zajmują się zamówieniami publicznymi.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się, a następnie zalogować na stronie www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat UOKiK.
Platforma powstała w ramach projektu „Świadomy zamawiający – prawo konkurencji w przetargach publicznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (Pro-gram Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020)

Masz pytania dotyczące platformy i szkoleń, napisz na adres: https://szkoleniazmowy.uokik.gov.pl/ i zarejestruj się.
Szkolenie dostępne jest na platformie e-learningowej pod adresem https://szkoleniazmowy.uokik.gov.pl/
 

18.01.18
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE