Strona główna » Wiedza » Aktualności » Siedmiu chętnych w przetargu na budowę obwodnicy Tuchowa

Siedmiu chętnych w przetargu na budowę obwodnicy Tuchowa

11.08.17

Zamawiający w przetargu na budowę obwodnicy Tuchowa otrzymał siedem ofert. Każda z nich przekracza budżet inwestora na realizację zamówienia – podaje Rynek Infrastruktury.

articleImage: Siedmiu chętnych w przetargu na budowę obwodnicy Tuchowa fot. Thinkstock

W ramach inwestycji opracowany zostanie projekt, a następnie wybudowana obwodnica Tuchowa o długości 2,7 km w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977. Wykonawca sporządzi projekt, a następnie otrzyma pozwolenia na budowę, wybuduje drogę oraz uzyska zezwolenia na jej użytkowanie. Inwestycja przewiduje także budowę trzech mostów oraz skrzyżowania.

Najkorzystniejsza oferta w postępowaniu zostanie wybrana na podstawie kryterium ceny (60 proc.), okresu gwarancji (15 proc.), sposobu naprawy uszkodzonej nawierzchni (15 proc.) i dodatkowego doświadczenia zawodowego projektanta (10 proc.). 

Zamawiający – Małopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie zaplanował w budżecie 37,15 mln zł na realizację zamówienia. Oferty siedmiu wykonawców, którzy złożyli oferty w postępowaniu znacznie przekraczają tę kwotę. Najtańsza z nich została złożona przez Strabag i opiewa na 50,67 mln zł.

Źródło: Rynek Infrastruktury

11.08.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE