Strona główna » Wiedza » Aktualności » Przepisy zamówieniowe w jednej publikacji

Przepisy zamówieniowe w jednej publikacji

08.08.17

Publikacja - Prawo zamówień publicznych. Zbiór przepisów zawiera najważniejsze dla zamawiających i wykonawców akty prawne pozwalające na sprawne przeprowadzenie przetargu, postępowania w sprawie wyboru partnera prywatnego oraz postępowania o udzielenie koncesji.

articleImage: Przepisy zamówieniowe w jednej publikacji fot. Thinkstock

Najistotniejsze z punktu widzenia zamawiających i wykonawców akty prawne zostały zawarte w jednej publikacji - Prawo zamówień publicznych. Zbiór przepisów. W szóstym wydaniu zbioru przepisów z Serii z Paragrafem odnajdziemy przepisy m.in ustawy - Prawo zamówień publicznych.

Publikacja zawiera także oba rozporządzenia dotyczące postępowania odwoławczego w sprawach zamówień publicznych, a także inne akty wykonawcze, w tym rozporządzenia ustanawiające wykaz robót budowlanych oraz protokół postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

W zbiorze przepisów znajdziemy także ustawę o koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz ustawę o partnerstwie publiczno-prywatnym.

Niewątpliwą zaletą publikacji jest zebranie w jednym miejscu wszystkich przepisów, które w praktyce stosować będą uczestnicy rynku zamówień publicznych. 

Filip Śledź 08.08.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: profinfo
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE