Strona główna » Wiedza » Analizy i komentarze » Najwięcej przetargów w branży finansowo-bankowej w woj. mazowieckim

Najwięcej przetargów w branży finansowo-bankowej w woj. mazowieckim

02.12.17

176 informacji o rozstrzygniętych przetargach w branży finansowo-bankowej opublikowano w październiku 2017 roku. Ich łączna wartość wyniosła ponad 271 mln zł.

articleImage: Najwięcej przetargów w branży finansowo-bankowej w woj. mazowieckim fot. Thinkstock

Organizatorzy z województwa mazowieckiego ogłosili największą liczbę rozstrzygnięć przetargowych w branży finansowo-bankowej w badanym okresie – 47. Kolejne miejsca zajęły województwa wielkopolskie (18) i podkarpackie (17).

Województwem, w którym rozstrzygnięto przetargi na najwyższą łączną kwotę jest mazowieckie. Łączna suma wyników przetargów w tym regionie wyniosła ponad 71 mln zł. Następne w kolejności pod względem wartości rozstrzygniętych przetargów są województwa łódzkie z łączną kwotą prawie 47 mln zł oraz wielkopolskie – ponad 46 mln zł. 

Najdroższy przetarg, którego wynik opublikowano w październiku dotyczył udzielenia promesy i kredytu (podział na zadania). Przetarg na ponad 20 mln zł został ogłoszony przez MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACYJNY SP. Z O.O. W JELENIEJ GÓRZE a wygrał BANK MILLENNIUM S.A. W WARSZAWIE.

Cały raport dostępny jest na stronie serwisu Pressinfo.pl:
https://www.pressinfo.pl/raporty-branzowe/raport-branza-finansowo-bankowa-rozstrzygniete-postepowania-przetargowe-w-pazdzierniku-2017-r.html

02.12.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE