Strona główna » Wiedza » Wydarzenia » Majowy Dzień Otwarty e-Katalogów

Majowy Dzień Otwarty e-Katalogów

10.05.17

W najbliższy piątek 12 maja 2017 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie przy ul. Postępu 17a (IV piętro, sala 507) odbędzie się Dzień Otwarty eKatalogów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zamawiających i przedsiębiorców zainteresowanych internetowymi zamówieniami publicznymi udzielanymi do kwot poniżej progów ustawy Prawo zamówień publicznych

articleImage: Majowy Dzień Otwarty e-Katalogów fot. Thinkstock

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli możliwość poznać funkcjonalności Platformy eKatalogi oraz uzyskać indywidualną pomoc w korzystaniu z tego narzędzia. Dzień Otwarty eKatalogów będzie również okazją do zaprezentowania istotnych zmian wprowadzonych na Platformie - w tym dotyczących składania i potwierdzania zamówienia bez konieczności użycia podpisu elektronicznego. 

Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów eKatalogi to bezpłatna internetowa platforma zakupowa łącząca przedsiębiorców i sektor administracji publicznej. Umożliwia ona sprzedaż i kupno towarów oraz usług do kwoty 418 000 EUR w przypadku zamawiających sektorowych i 30 000 EUR w odniesieniu do pozostałych zamawiających. eKatalogi dają Zamawiającym szybki dostęp do wielu ofert. Wykonawcom dają możliwość zdobycia nowych klientów wśród administracji publicznej. UZP serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu oraz na Platformę eKatalogi.

Filmy instruktażowe dostępne na stronie Urzędu prezentują działanie Platformy od rejestracji do zawarcia transakcji. Zachęcamy do zapoznania się z nimi zarówno Zamawiających, czyli jednostki administracji publicznej kupujących na Platformie, jak i dla Wykonawców którzy chcą prezentować swoje produkty bądź usługi.

Dzień Otwarty eKatalogów jest bezpłatny, udział w nim nie wymaga rejestracji. (PAP)

10.05.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE