Strona główna » Wiedza » Wydarzenia » Konferencja o umowach koncesji w świetle nowych przepisów

Konferencja o umowach koncesji w świetle nowych przepisów

11.04.17

Urząd Zamówień Publicznych organizuje konferencję "Umowy koncesji na roboty budowlane lub usługi w świetle przepisów nowej ustawy – stan prawny i praktyczne zastosowanie”, która odbędzie się 21 kwietnia br. w Warszawie.

articleImage: Konferencja o umowach koncesji w świetle nowych przepisów fot. Thinkstock

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia br. w Warszawie, w siedzibie Urzędu Zamówień Publicznych. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, zaś ilość przewidzianych miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Celem spotkania jest wsparcie uczestników systemu zamówień publicznych w pozyskaniu wiedzy z zakresu zmian regulacji prawnych oraz przybliżenie zagadnień dotyczących umów koncesji przede wszystkim w wymiarze praktycznym. Prelegentami będą pracownicy Urzędu Zamówień Publicznych oraz osoby zajmujące się w praktyce inwestycjami w zakresie umów koncesji na roboty budowlane.

Konferencja skierowana jest do uczestników rynku zamówień publicznych, w szczególności zajmujących się obszarem umowy koncesji na roboty budowlane lub usługi. UZP zaznacza, iż spotkanie nie jest adresowane do przedstawicieli kancelarii prawnych i firm doradczych.

Więcej informacji na temat Konferencji >>>

11.04.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE