Strona główna » Wiedza » Wydarzenia » Kolejny Dzień Otwarty e-Katalogów w UZP

Kolejny Dzień Otwarty e-Katalogów w UZP

28.03.17

Urząd Zamówień publicznych zaprasza przedstawicieli zamawiających i przedsiębiorców oraz wszystkich innych zainteresowanych Elektroniczną Platformą Katalogów Produktów-eKatalogi na Dzień Otwarty, który odbędzie się w piątek 7 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie UZP w Warszawie przy ul. Postępu 17a (IV piętro, sala 507).

 
articleImage: Kolejny Dzień Otwarty e-Katalogów w UZP fot. Thinkstock

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli możliwość poznać funkcjonalności Platformy eKatalogi oraz uzyskać indywidualną pomoc w korzystaniu z tego narzędzia. Dzień Otwarty eKatalogów będzie również okazją do zaprezentowania istotnych zmian wprowadzonych na Platformie - w tym dotyczących składania i potwierdzania zamówienia bez konieczności użycia podpisu elektronicznego. 

Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów eKatalogi to bezpłatna internetowa platforma zakupowa łącząca przedsiębiorców i sektor administracji publicznej. Umożliwia ona sprzedaż i kupno towarów oraz usług do kwoty 418 000 euro w przypadku zamawiających sektorowych i 30 000 euro w odniesieniu do pozostałych zamawiających. eKatalogi dają Zamawiającym szybki dostęp do wielu ofert. Wykonawcom daje możliwość zdobycia nowych klientów wśród administracji publicznej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu oraz na Platformę eKatalogi.

UZP zachęca również do zapoznania się z filmami instruktażowymi przygotowanymi zarówno dla Zamawiających, czyli jednostek administracji publicznej kupujących na Platformie, jak i dla Wykonawców - czyli dla tych, którzy chcą prezentować swoje produkty bądź usługi. Pokazują one jej działanie od rejestracji do zawarcia transakcji i ułatwiają zapoznanie się tym narzędziem. Są dostępne na stronie Urzędu >>>

Na stronie dostępna jest demonstracyjna wersja platformy eKatalogi. Ma ona na celu umożliwienie zapoznania się w praktyczny sposób ze wszystkimi funkcjonalnościami dla zamawiających oraz wykonawców i przedstawienia pełnego cyklu procesu zamówienia elektronicznego poniżej progu stosowania ustawy Pzp. Platforma pozwala na aktywne i nie wiążące obowiązkiem kupna bądź sprzedaży przetestowanie wszystkich funkcjonalności oraz zrozumienia zasad jej działania. (PAP)

28.03.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE