Strona główna » Wiedza » Aktualności » Jest przetarg na dokumentację drogi Ełk - Orzysz

Jest przetarg na dokumentację drogi Ełk - Orzysz

15.02.17

Olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na opracowanie studium techniczno–ekonomiczno–środowiskowego i elementów koncepcji programowej drogi ekspresowej S16 na odcinku Ełk - Orzysz - podaje Rynek Infrastruktury.

articleImage: Jest przetarg na dokumentację drogi Ełk - Orzysz fot. Thinkstock

Postępowanie obejmuje wykonanie studium techniczno–ekonomiczno–środowiskowego i elementów koncepcji programowej w celu budowy drogi ekspresowej S16 na odcinku Mrągowo - Ełk. Jej długość wyniesie ok. 74 km. Zadaniem wykonawcy będzie aktualizacja materiałów do decyzji środowiskowych, a także jej uzyskanie oraz opracowanie rozwiązań, które umożliwią przeprowadzenie przetargu na realizację inwestycji w trybie "projektuj i buduj".

Najkorzystniejsza oferta w przetargu zostanie wybrana na podstawie kryterium ceny (60 proc.), doświadczenia zespołu projektowego (30 proc.), a także na podstawie doświadczenia zespołu środowiskowego (10 proc.). Zadanie wykonawcy ma zostać zrealizowane w ciągu 37 miesięcy od podpisania umowy o zamówienie publiczne. Zainteresowani udziałem w przetargu mogą składać oferty do 24 marca br. 

Źródło: Rynek Infrastruktury

15.02.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE